Kategorie obchodů

Navštivte doporučované obchody podle kategorií.

 
Gabri - bytový textil | Internetový obchod ♡ Gabri - bytový textil | Internetový obchod ♡

Naše firma již působí na trhu od roku 2008 a řadu let se s velkou péčí staráme o naše klienty a pomáháme jim s výběrem bytového textilu a bytových doplňků. Náš sortiment neustále rozšiřujeme a zdokonalujeme naše služby.

Nabízíme záclony kusové, záclony metrážové, exkluzivní záclony, záclony a komplety dětské, balkonové záclony, závěsy, ložní povlečení, ubrusy, přehozy na postel, ručníky, ručníkové dorty, svíčky, bytové doplňky a dekorace, které zpříjemní atmosféru vašeho domova.

Navštivte naše stránky www.bytovytextil.com

kontakt: Gabriela Černá - GABRI | Lipoltice 45, 533 64 Lipoltice ( Přelouč ) | Tel: 420 605 487 193 ( Po - Pá od 9:00 do 17:00 hod. ) | email: gabri.cz@seznam.cz
 
Povlečení-matrace.cz Povlečení-matrace.cz

Nabízíme Vám povlečení a prostěradla prvotřídní kvality. Vybrali jsme pro Vás lůžkoviny známé českých renomovaných značek a dalších ověřenýh evropských výrobců. Nároky, které klademe na výběr zboží, Vám chceme zachovat také v ostatních oblastech prodeje a služeb.

Pro pohodlný spánek je potřeba mít i kvalitní přikrývku a pošlář. Nabízíme bezkonkurenčně nejlepší českou výrobu, vhodnou i pro alergiky.

Zboží držíme skladem a dodáváme jej do 2. dne.

kontakt: Ropice 185; 73961 Třinec Tel: 73 033 038; email:info@povleceni-matrace.cz; www.povleceni-matrace.cz
 
Scanquilt ( internetový obchod, kamenné prodejny) Scanquilt ( internetový obchod, kamenné prodejny)

SCANquilt ...styl mého domova

Naší snahou je přinášet inspiraci, hravost a hezkou pohodu do Vašich domovů. Pečlivě proto vybíráme a dotváříme kolekce předních světových návrhářů a přinášíme moderní i tradiční vzory na ložní povlečení v barevnostech, které by se Vám líbily. Jejich nejširší nabídku více než 600 vzorů naleznete v prodejnách SCANquilt a část i v našem eshopu.

Nealergenní přikrývky a polštáře SCANquilt jsou více než dvacet let vyráběny s nejvyšší péčí. Stálou oblibu si získaly pro svoji trvanlivost, příjemný omak a vysokou kvalitu používaných materiálů i zpracování.

kontakt: Eshop - tel: 246 058 120 | objednávky: eshop@scanquilt.cz | kamenné prodejny infolinka: tel: 246 058 121 | email: prodejny@scanquilt.cz