dnes je 04.06.
svátek slaví:
Dalibor

Dárky: Dárky pro domácí mazlíčky

Nevíte jaký vybrat dárek pro domácí mazlíčky ? Nechte se inspirovat naším výběrem a vyberte ten nejvhodnější dárek pro mazlíčky.

 
Deka do kufru pro psa
Deka do kufru pro psa

Deka, která dopřeje vašemu mazlíčkovi pohodlné a vám čisté cestování.

 
Hrací podložka pro kočky
Hrací podložka pro kočky

Kočky jsou velmi hravé a málokterý podnět je nechá chladnými. Hrací podložka poskytne vaší kočce skvělou zábavu na dlouhé hodiny. Na konstrukci podložky jsou zavěšené hračky a balonky s rolničkami, se kterými si kočka může vyhrát. Podložka je navíc vyrobena ve tvaru připomínajícím berušku, takže bude skvěle vypadat v každém interiéru. Pokud s kočkou cestujete, podložku si můžete klidně vzít s sebou. Součástí balení je praktický obal na zip s uchy, do kterého můžete podložku snadno složit a sbalit na cesty.

 
Hrací strom pro kočky
Hrací strom pro kočky

Udělejte radost vašim hravým a neposedným mazlíčkům. Kdo má doma kočky, ví, že jsou to zvídavá a velmi hravá zvířata. S tímto hracím stromem jim dopřejete zábavu na celé dlouhé hodiny. Kmen stromu slouží jako škrabadlo, zavěšené houpací mrkve nenechají žádnou kočku v klidu. Hrací strom je ideální hračkou pro rozvíjení schopností koťat i velkých koček a kocour

 
Hračka pro kočky - pyramida
Hračka pro kočky - pyramida

Pokud chcete udělat vaší kočce opravdu radost, pořiďte jí tuto skvělou interaktivní hračku. Pyramida se skládá ze tří pater, ve kterých jsou umístěné pestrobarevné balonky. Rozpohybujte balonky šťouchnutím a zábava může začít.

 
Hračka pro psy na čištění zubů
Hračka pro psy na čištění zubů

Hračka pro pejsky, kteří mají rádi jak gumové hračky, tak provázky! Interaktivní hračka, která pomáhá usměrňovat energii, Váš pejsek se tak již nebude doma nudit. Je multifunkční – slouží jako hračka, pomáhá udržet čisté zuby a zvyšuje sílu skusu. Hračku připevníte přísavkou na podlahu (přísavku lze lehce navlhčit) a ujistíte se, že přísavka drží. Pak už můžete nechat pejska, aby se snažil míček "ukrást".

 
Hračka s dávkovačem krmiva
Hračka s dávkovačem krmiva

Vaše pejsky a kočičky čeká nekonečná zábava. Nejlepší na tom je, že uvnitř hračky na ně čeká náležitá odměna. To je bude motivovat k tomu si s hračkou hrát více a více. Horním víkem nasypete suché granule a na dolním víku zase povolíte otvor podle toho, jak chcete aby to měl váš mazlíček jednoduché. Hračkou s dávkovačem zaujmete jak pejsky, tak kočičky.

 
Maxi tenisák
Maxi tenisák

 
Pomůcka pro focení mazlíčků
Pomůcka pro focení mazlíčků

Pro snadné focení Vašich pejsků, koček i jiných mazlíčků, Vám stačí si pořídit tento nástavec. Klip připevněte na horní část telefonu tak, aby Vám nezakrýval čočku a do druhého klipu ve tvaru květiny dejte pamlsek, který udrží pozornost Vašeho domácího mazlíčka. Získáte tak roztomilé fotky, se kterými se budete moct chlubit všem známým!