dnes je 04.06.
svátek slaví:
Dalibor

Dárky: Zábava a cestování

Tipy na dárky, kterými můžete obdarovat své blízké.

 
Stírací mapa světa deluxe - černá
Stírací mapa světa deluxe - černá

Stírací mapa je vhodná pro všechny dobrodruhy a cestovatele, kteří tak mají přehled o tom, kde už byli a kam by se ještě mohli podívat. Stírací mapa světa funguje na stejném principu jako stírací losy.

 
ÚNIKOVÁ HRA DOUPĚ NEŘESTI | Praha 8

ÚNIKOVÁ HRA DOUPĚ NEŘESTI | Praha 8

Netradiční pojetí únikové hry s lechtivým podtextem a vtipně odlehčeným průběhem. Elektronické šifry a předměty, které možná důvěrně znáte. A pokud neznáte, je třeba je vyzkoušet. Věřte, že se rozhodně pobavíte. Tato úniková hra je vhodná také páry. Počet osob 2-4.

 
ÚNIKOVÁ HRA MAPHIA | Praha 8

ÚNIKOVÁ HRA MAPHIA | Praha 8

Mafiánský boss Don Katto velmi spoléhá na svého přítele Toma Grahama. Měli se spolu setkat u Toma v jeho tajném baru a dořešit obchod, ale Tom již týden na Donovi výzvy neodpovídá. Zjistěte, co se stalo a zda je bar stále bezpečné místo pro jejich setkání. Don vám bude za tuto špinavou prácičku velmi zavázán. Počet osob 2-6.

 
ÚNIKOVÁ HRA UPÍŘÍ HROBKA | Praha 8

ÚNIKOVÁ HRA UPÍŘÍ HROBKA | Praha 8

Stoletá voda v roce 2002 odkryla mrazivé tajemství, kterému musíte přijít na zoubek právě vy!

V této hře se ocitnete v karlínské kryptě, která je opředena děsivým tajemstvím. Až stoletá povodeň v roce 2002 odkryla ostatky, upomínkové předměty a trofeje, které byly z podzemí vyplaveny. V místních kronikách jsme našli záznamy o osamělém aristokratovi, který zde žil v 19. století. Za svého života se provinil mnoha trestnými činy. Mezi ty nejhorší patřily vraždy mladých a krásných slečen z bohatých rodin. Počet osob: 2-5.

 
ÚNIKOVÁ HRA ZLOBR | Praha 8

ÚNIKOVÁ HRA ZLOBR | Praha 8

ZLOBR je technologicky vyspělá úniková hra pro děti a dospělé. Nadchne a zapojí i menší hráče, kterým při luštění rébusů neklade žádná početní ani písemná omezení. Srdcem hry je poutavý příběh plný fantazie a kouzelných bytostí inspirovaný populárním filmem Shrek i dalšími klasickými pohádkami. Počet osob: 2-6. Úniková hra vhodná i pro děti.